Kameralı laringoskop üretimi.

Covid19 virüsü belirli bir kesimi entübasyon durumuna kadar getirebiliyor, fakat bu entübasyon aşaması bu işlemi yapan sağlık çalışanı için sıkıntılı bir o kadar da virüsle bulaş olma ihtimalini arttırıyor. Bunun için kameralı laringoskop üzerine bazı arkadaşlarımız abilerimiz çalışmalar yaptı. Bende baskı aşamasında olumlu dönüş alanlardanım. Türk Milleti isteyince aşamayacağı sıkıntı ve dert, sırt sırta verince yenemeyeceği hastalık yok yeterki isteyelim birlik olalım.

Sağlık çalışanları için siperlik hareketi.

Merhabalar, biliyorsunuz bu zamanlarda en büyük sıkıntımız Covid-19(Korona) virüsü ve bu virüs ile savaşın en ün saflarında sağlıkçılar yer almakta. Bizde makerlar olarak ve gönüllü 3d yazıcı sahipleri olarak bu ön cephedeki kahramanlarımıza ne gibi bir yardımımız olur düşüncesi ile böyle bir akım başlattık. Kısa sürede organize olmaya çalıştık ve elimizden geldiğince ve yardım sağlayanların desteğiyle ücretsiz siperlik üretimi için organize olduk.

Hoşgeldiniz

Merhabalar sizlere bu sitede kendine özgü Maker tarzında 3 boyutlu yazıcılar ve elektronik atölyesi ile üretimi ve geliştirmeler hakkında bilgi paylaşımı yapacağım.